Sprchová zástěna

tookapic / Pixabay

Sprchování je dnes nedílnou součástí každodenní očisty těla. Nahrazování van v koupelnách sprchami je dlouhodobým trendem. Sprchování je totiž rychlé, úsporné, pohodlné, spotřeba vody i energie na její ohřev je výrazně nižší, až třetinová, v porovnání s vanovou lázní. Sprchový kout není prostorově náročný, vejde se skoro všude, vyniká vysokou bezpečností, pohodlným vstupem i dlouhou životností. Při jeho výběru chceme, aby se nám do naší koupelny skvěle hodil, dlouho vydržel a byl kvalitní, to všechno pochopitelně za nejlepší možnou cenu.

V naší nabídce máme nyní cenově výhodnou akci na sprchový set – exkluzivní sprchová čtvrtkruhová zástěna ETERNO s posuvnými dveřmi a s vaničkou SEMI.

Čtvrtkruhová sprchová zástěna patří mezi nejoblíbenější řešení pro malé koupelny, nezabere příliš prostoru, umístit ji můžete do libovolného rohu místnosti, je moderní a dobře vypadá, hodí se i do panelákových koupelen, které krásně provzdušní. Zaujme elegantním designem, jednoduchou montáží i příznivou cenou. Profily z leštěného hliníku dodávají luxusní vzhled, pochromovaná madla zase eleganci. Výplň je vyrobena z čirého, odolného bezpečnostního skla, které lze velmi těžko rozbít. Sklo nejen dobře vypadá, ale je i velmi praktické. Systém odklápění dveří pomocí spodních ložisek umožňuje snadné čištění, údržba je vůbec velmi jednoduchá – stačí ji provádět běžnými kapalnými čisticími prostředky. Dvoudílné posuvné dveře jsou praktické z důvodu úspory místa, horní a spodní zdvojená ložisková kolečka umožňují jejich bezproblémový chod. Sprchování si tak budete moci užít na maximum, nepropustí totiž ani kapku vody, rozstřiku vody zabraňují magnetické a těsnící lišty.

Sprchovou zástěnu lze propojit se sprchovou vaničkou. Ta je vyrobena z litého mramoru – revolučního a moderního materiálu, který udržuje teplotu okolí a vanička je tak příjemná na dotek. Charakterizuje ho rovný povrch, vysoká pevnost, stabilita i elegantní design. Díky své výšce pouhých 3 cm umožňuje použití i v bezbariérové koupelně. Dodává se bez montážních nožiček i čelních panelů, obojí je však možné doobjednat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *