Už jste hráli golf v Turecku?

moneyfool / Pixabay

Turecko je bezesporu jednou z oblíbených destinací na dovolenou. Ať už jezdíte na dovolenou jen relaxovat na pláž k moři, nebo na  aktivní dovolenou spojenou s cestováním, určitě si Turecko oblíbíte. Pokud jste fanouškem golfu, a ani na dovolené si nechcete od golfu odpočinout, i v tomto případě můžete do Turecka vyrazit. Golf v Turecku je velmi oblíbený a nabízí ke hře ty nejzajímavější golfová hřiště.

Belek nabízí hru na třech pověstných hřištích

První hřiště je 18-ti jamkové hřiště Cornelia NICK FALDO. Je to první projekt firmy Nick Faldo Golf Institut v jihovýchodní Evropě. Jedná se o nelehké hřiště využívající přirozených tvarů terénu. I přes jeho náročnost je velmi hratelné a skvostem 27 jamek je bezpochyby tzv. signature hole, což je 270 metrů dlouhá sedmá jamka (par 4), která se standardně hraje obloukem kolem obřích pinií do kopce a zpět dolů na green. Jedinečná výzva pro Vás si to také zkusit.

Devítky King, Queen a Prince dávají několik možností, jak si na hřišti zahrát 18 jamek. Klubovna je vybavená vším potřebným, od recepce přes Proshop připomínající obchodní dům, až po kvalitní a přitom nepříliš drahou restauraci, která je dimenzována pro velký počet hráčů.

K Antalya Golf klubu přísluší zbylá dvě proslavená hřiště, a to Sultan a Pasha (Paša). Obě hřiště designoval slavný David Jones, Sultana spolu s European Golf Design. Tady uplatnil i to nejlepší, co dokázal vetknout do férvejí a greenů hřiště Pasha. Výsledkem je dlouhé a náročné hřiště, které se podařilo včlenit do krajiny tak, jako by tam bylo odjakživa.

Belek je jedinečná příležitost vyzkoušet si zahrát golf mimo Českou republiku. Stačí si vybrat z široké nabídky našich zájezdů a vyrazit klidně už příští víkend.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *