Víte, že pro podnikatele je BOZP a PO povinností?

Ať už jste drobným živnostníkem nebo velkým podnikatelem, je pro vás zákonnou povinností takzvané BOZP a PO. Jedná se o zkratky pro bezpečnost práce a požární ochranu, což musí mít každý podnikatel vyřešeno. Bohužel málokterý podnikatel si to uvědomuje. Tato nevědomost však může být pro mnohé z nich klíčová. Pokud do firmy dorazí kontrola ze státní správy, je pravděpodobné, že firma nezůstane bez pěkně velké sankce, která může firmu dostat rychle do krachu. Nepodceňujte bezpečnost práce ani požární ochranu a raději si přivolejte na pomoc firmu, která se vám o tyto zákonné povinnosti bude starat.

Žádný podnikatel nemůže stíhat všechno, i když by si to mnohdy velmi přál. V současné době se zapomíná právě na zmiňované BOZP a PO, což může hrát velkou roli v podnikatelově budoucnosti. Aby bylo o bezpečnost práce a požární ochranu postaráno, je třeba najmout si služby firmy, která se o tuto záležitost postará.

Komu se ale vložit do rukou?

Hlavní otázkou, kterou si pokládá každý podnikatel toužící po vyřešení bezpečnosti práce a požární ochrany, je, komu se vložit do rukou. Bezpečností práce a požární ochranou se v současné době zabývá nejedna společnost a je velmi těžké vybrat si jednu férovou firmu, která svými cenami a kvalitou služeb pomůže firmě v dlouhodobé prosperitě.

Vždy berte v potaz reference klientů

Při rozhodování pomohou reference či recenze klientů, které v sobě nesou mnohé zajímavé zkušenosti a objektivní názory, jež mohou výrazně pomoct. Recenze a reference se nachází na internetu, zpravidla vždy u webu společnosti, s níž chcete zahájit spolupráci.

Mezi nejznámější firmy zaměřující se na BOZP a PO patří firma Extéria, s. r. o., která působí nejen na území Česka, ale také na Slovensku a pyšní se hned několika tisíci spokojenými klienty, jimž se stará o veškerou dokumentaci či o školení BOZP.

You may also like...

1 Response

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.