Znáte ošetření Regenplazma?

Znáte ošetření Regenplazma?
Znáte ošetření Regenplazma?

Ač si to nikdo nechce přiznat, každým dnem stárneme. Nejčastěji se stárnutí projevuje tak, že nám začínají vypadávat vlasy, že začínáme přibírat na váze, že nám přibývají na tváři nežádoucí vrásky. Se vším se však dá něco dělat. Můžeme začít cvičit, můžeme podstoupit dermatologické ošetření, které nás jak zbaví nežádoucích vrásek, ale taky nám pomůže zkvalitnit pokožku hlavy tak, aby nám vlasy nevypadávaly. Jenom to chce vědět, jaké ošetření nám zaručeně pomůže.

Moderní technologie jde neustále dopředu. Například ještě donedávna pánové nemohli ani snít o tom, že by snad jejich pleš mohla být opět zahalena pravými vlasy, nikoliv parukou. Dnes už je možné i toto – existuje ošetření, které dokáže regenerovat vlasové buňky, které se vzpamatují a opět začnou produkovat nové vlasy.

Podobné ošetření nám pomůže vyřešit i ostatní známky stárnutí, jako je například přibývání vrásek či šedá kůže.

Jaké ošetření nám pomůže?

Se všemi projevy stárnutí nám efektivně a hlavně rychle pomůže ošetření regenplazma. Regenplazma je revoluční, inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která nám dokáže například zlepšit kvalitu pleti, dokáže ji vypnout a následně i zpevnit. Jedná se o doposud nejvyspělejší a hlavně nejčistší formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, což zaručuje, že celé ošetření je naprosto bez chemických látek a není nijak zdraví škodlivé.

Jaká místa si mohu nechat regenaplazmou ošetřit?

Touto manuální technikou si můžete nechat ošetřit jakoukoliv část těla. Nejčastěji se ošetřuje dekolt, krk, ale taky obličej, pokud se na něm projevuje stárnutí v podobě vrásek. Kromě toho je velice populární ošetření paží, břicha, kolen a i boků.

Regenaplazmou se samozřejmě vždy ošetřuje místo, kde se vám projevuje stárnutí. Taky to však slouží i jako prevence proti projevům stárnutí, proto s tímto ošetřením nemusíte čekat ani minutu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *