Dluhopisy dostaly investiční skupinu DRFG nahoru

stevepb / Pixabay

Možná vám již utkvělo v mysli jméno David Rusňák. Velmi úspěšný mladý podnikatel dokázal, jak se říká, zrychlit z nuly na sto, a jeho píle i tvrdá práce se mu opravdu vyplatila. Během čtyř let se dokázal vypravovat za pozici jednoho z nejúspěšnějších byznysmenů v rámci České republice. Společnost DRFG, nebo chcete-li David Rusňák Family Group, se zaměřuje na investice do finančních služeb, nemovitostí, zdravotnictví, telekomunikací a energetiky.

Poslední léta byla klíčová a investiční skupina DRFG se značně rozrostla do velkých rozměrů. Stala se velmi silným hráčem na našem trhu a to hned v několika oblastech. Společnost DRFG zkušenosti má velmi bohaté. Svá aktiva během posledních let zvýšila na více jak tři miliardy a má dlouhodobé velmi dobré vztahy s významnými fondovými centry v Evropě. Evropský pas jí umožňuje DRFG fondy nabízet po celé Evropské unii.

Propracovaný systém DRFG

Společnost DRFG má propracovaný investiční systém. David Rusňák je vlastenec každým coulem. Nenechává se strhnout trendem konkurenčních firem a peníze investuje pouze v rámci České republiky. Peníze tedy zůstávají tam, kde mají a rozvíjí tak náš pracovní trh. Staví své portfolio na pevných základech a nesází na jednu kartu. Zárukou je kladený důraz na rozmanitost.

Celý investiční byznys není tedy závislý pouze na lidském faktoru. Projekty má rozloženy do více oborů jako telekomunikace, energetika, finančních služby, nemovitosti či zdravotnictví. Investují například do oblasti jako je výroba lepenky, papírových výrobků či do zakázkového krejčovství přinášející na trh obleky a košile šité na míru.

Strategická poloha

Investiční skupina DRFG byla založena v Brně a vsadila tak na velké možnosti zdejšího dynamického trhu. To je důkaz, že se dá úspěšně podnikat nejen v Praze. David Rusňák si toto moravské město intuitivně zvolil z několika důvodů. Brno má velmi dobrou strategickou polohu mezi Rakouskem, Slovenskem a Prahou. Regionálnost trhu lze skvěle využít. Snadno se navazují kontakty, a to mnohem snadněji, než ve větších městech.

Investiční skupina DRFG nabízí svým klientům investice i prostřednictvím DRFG dluhopisů. Velmi dobře uspěla na trhu s nemovitostmi, telekomunikacemi,finančními službami a zdravotnictvím. V roce 2016 ohlásila společnost DRFG nově i investice do lékárenství prostřednictvím sítě Lékáren Na zdraví a do energetiky, konkrétně do obnovitelných zdrojů. Hledáte-li vhodnou formu investic v rámci ČR a člověka, který vaše investice skrze DRFG dluhopisy umí efektivně zhodnotit, DRFG zkušenosti a David Rusňák v čele, jsou velkou příležitostí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.