Dřevko to není jen dětský nábytek, ale také poctivý masiv

Zařizujete dětský pokoj, ložnici, obývací pokoj či předsíň? Na dřevko naleznete potřebný sortiment pro každý interiér. U nás si přijde na své milovník masivu i jiných materiálů, nápaditá ženka i malé děti.

Pokud jste favoritem přírodního dřeva, vyberte si masivní postele, které jsou stále více oblíbenou součástí ložnice. Na drevko naleznete poctivé dřevěné postele s úložným prostorem, čalouněné postele z masivu, postele s baldachýnem, vysoké a nízké dřevěné postele a další. Masivní dřevo v kombinaci s dobrou matrací vytvoří pohodlný prostor pro kvalitní a ničím nerušený spánek.

Nezůstává to jen u postele. Pokud potřebujete doplňky do ložnice, podívejte se na šatní skříně, komody z masivu, toaletní stolky či noční stolky. Masivní nábytek v ložnici vytvoří poklidnou atmosféru a komfortní prostor pro relaxaci. Kromě toho je snadno kombinovatelný s různými interiérovými styly – rustikální, skandinávský, klasický či moderní.

Masivní nábytek je řešením i do obývacího pokoje. Vyberte si dřevěné regály, knihovny, prosklené vitríny z borovice a buku, ve kterých budete moci vystavit dekorace a suvenýry. Kromě úložného prostoru je důležitou součástí konferenční stolek, u kterého se potýká celá rodina a přátelé. Nahlédněte proto do nabídky stolků z masivu a vyberte si ten svůj.

Zařiďte si předsíň či kancelář

Plánujete předělat předsíň a hledáte minimalistický nábytek z poctivého dřeva? Moderními se stávají předsíňové stěny, které nabízejí úložný prostor navíc a jsou vyrobeny v pěkném designu. Kromě toho u nás naleznete komody a skříně, botníky, lavice nebo taburetky.

Dřevěný nábytek vložíte jednoduše kamkoli. Kromě toho že je odolný vůči poškození, také příjemně voní a vyniká svojí originalitou. I když je vyrobeno více kusů nábytku, každý z nich bude originální. Je to z důvodu kresby dřeva, která vytváří umělecké dílo na každém jednom zvlášť.

Na své si přijdou i ti, kdo si chtějí zařídit kancelář či pracovnu. Vybrat si můžete designové psací stolky, praktické skříně či regály pro dokumenty. Dřevěný nábytek nabízí široké spektrum možností, jak si zařídit svůj interiér tak, aby se v něm každý cítil pohodlně.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *