Potřebujete hotovost? Víme, kde si půjčit online a úplně zdarma!

stevepb / Pixabay

Každá domácnost by měla mít vytvořenou alespoň základní finanční rezervu, která dokáže pokrýt menší nenadálé výdaje bez nutnosti uzavírání nevýhodných půjček. Mladé rodiny nebo lidé ve starším věku ale leckdy mají problém podobný finanční polštář vytvořit. A právě proto jsou tu peníze na jeden klik od zbrusu nového poskytovatele půjček Creditstar.

Mít dobrou finanční rezervu se občas hodí

Vysklilo vaše dítě výlohu v květinářství, porouchala se vám pračka nebo chybí peníze na nutnou operaci domácího mazlíčka? Potřebujete svou finanční situaci vyřešit hned a nechcete či nemůžete čekat několik dní na schválení půjčky? Chcete mít jistotu solidního úvěru, poskytovaného zavedenou nebankovní společností?

Pak se vám určitě zalíbí krátkodobá půjčka Creditstar. Stačí si sjednat peníze navíc, které vám budou kdykoli k dispozici. Je to jednoduché. Na svůj běžný účet je můžete získat jedním příkazem na internetu. Peníze můžete mít na svém účtu opravdu rychle, zvláště stanete-li se registrovaným a prověřeným klientem. Sami si při volbě půjčky nastavíte výši splátky i dobu splácení. Splátky navíc nejsou problém stejně jako bezpoplatkové dorovnání celé částky.

Když si půjčujete poprvé…

Běžné půjčky online mají jeden nepříjemný nešvar. Novým žadatelům obvykle půjčují jen zanedbatelné a takřka směšné sumy. Ale v tom je Creditstar jiná. Napoprvé si můžete půjčit až 7 000, a to s dobou splatnosti 5 až 30 nebo 60 až 90 dní. Využijete-li zvýhodněné akční nabídky, bude vaše první půjčka zcela bez jakýchkoliv poplatků. Vrátíte přesně takovou částku, jakou jste si půjčili, a to bez dalších kliček a háčků. Stačí splácet včas a nebude vás to stát vůbec nic navíc.

Dlouhodobé klienty pak potěší možnost vytvoření uživatelského profilu. Celý proces s ověřováním totožnosti a schopnosti splácet tak budete muset absolvovat jen jednou. Všechny další půjčky už získáte doslova na jeden klik.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *