Vydejte se vstříc modernímu pojetí automobilu. Přijíždí Škoda ENYAQ!

Asi nebude potřeba příliš rozvádět, že pokud je něco současným trendem v technice kolem automobilů, pak jsou tu právě elektromobily. Existují tady zastánci i pochybovači, ale zatím se tento směr zdá jako nejpravděpodobnější pro nejbližší vývoj do budoucna. Budoucnost si můžete užít už dnes, a to nově i z dílny mladoboleslavské automobilky, která přiváží na trh novou Škodu ENYAQ iV. Proč je výjimečná?

Praktická, jako každá škodovka

Velkým problémem drtivé většiny elektromobilů poslední let byl zejména dojezd. Toto se pokouší změnit nová škodovka, kdy v tomto případě vás čeká dojezd více než 500 kilometrů. To je rozhodně nadstandard, který znamená, že nebudete muset hledat dobíjecí stanici na každém rohu. Elektromobil Škoda Enyaq je tak novou generací těchto vozidel a má proti řadě konkurentů rozhodně zajímavou konkurenční výhodu. Pokročila ale také doba, do které ENYAQ iV dorazil, a tak vás v tomto ohledu rozhodně potěší také:

  • Rostoucí infrastruktura pro elektromobily
  • Kolem 200 000 nabíjecích stanic v Evropě

Praktická využitelnost elektromobilu i na delších cestách se tak stále zvyšuje. ENYAQ iV vás zaujme svým dojezdem, ale také celou řadou dalších praktických prvků výbavy. Určitě se vám bude líbit dostatek prostoru pro cestující i zavazadla, což rovněž byl donedávna určitý nedostatek většiny elektromobilů, které sebou zkrátka vezou i baterie.

Zajímavé prvky výbavy

Jelikož se jedná o vůz, který je jako stvořen pro rodinu, můžete se spolehnout na vysokou míru bezpečnosti, kterou zajistí mimo jiné 9 airbagů nebo aktivní prvky bezpečnosti, jako je head-up displej nebo různé asistenční systémy, které varují před kolizí a chrání cestující.

U tohoto vozidla je také možnost připojit pohon druhé nápravy, což rozhodně oceníte třeba při cestě na chalupu po horší silnici. Potěší vás rovněž vyšší světlá výška. Interiér je moderní, jemuž vévodí 13“ tablet na středové konzoli. Interiér tak rozhodně zdatně sekunduje neméně atraktivnímu zevnějšku.

Zdroj / foto: skoda-storyboard.com.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *