Výhody kombinovaných lednic aneb funkce s bonusem

Bottles Food Gallon Inside Light  - Pexels / Pixabay
Pexels / Pixabay

Designovým vrcholem, ale i nabídkou nejlepších funkcí, jsou dnes americké lednice. Jsou to nádherné solitéry, které rozhodně nepatří pouze do obřích kuchyní.

Amerika i do českých domácností

Mnohdy nad nimi mávneme rukou, protože náš byt je přece jenom dost malý na to, abychom se do něj vtěsnali s tak velkou ledničkou. Ale nenechte se splést. Velká kombinovaná lednice, jakou americká lednice je, nám pomůže ušetřit spousty dalšího místa. Je to taková spižírna a využijeme ji nejen jako velká rodina, ale i jako singles.

Americké lednice se prodávají nejčastěji jako dvoudveřové, ale i jako čtyřdveřové. Toto druhé řešení umožňuje změnit vertikální rozdělení na chladicí a mrazicí část na horizontální. Někomu to prostě vyhovuje víc. Spodní mrazicí část bývá někdy řešena venkovními zásuvkami.

Vyrobte si led

Moderní lednice s mrazákem, kterou americká lednice je, umožňují dokonce přímé napojení na vodu, díky čemuž může být využíván v některých modelech integrovaný automatický zásobník na led či dokonce výrobník tříště. Pokud možnost napojení na vodu nemáte, u některých modelů lze využít integrovaný zásobník na vodu. Přijdete sice o plnoautomatickou funkci, přesto je však výrobník ledu skvělá funkce, kvůli které je americká kombinovaná lednice do domácnosti pořizována. Napojení na vodu umožňuje vodu dokonce pouze chladit. V létě tak máte k dispozici vždy dobře vychlazenou „kohoutkovou“.

Lednice s domácím barem

Další skvělou přidanou funkcí je nápojový bar integrovaný do dvířek chladicí části, tedy lednice. K nápojům tak máte přístup samostatně a nemusíte kvůli tomu otevírat celou lednici. Častým otevíráním lednice zvyšujeme spotřebu elektrické energie a současně negativně ovlivňujeme trvanlivost uložených potravin. Zdá se vám být tato funkce zbytečným přepychem? Nenechte se splést. Spočítejte si, kolikrát otevřete lednici jen proto, abyste se napili, a na jak dlouho. Pokud jste třeba čtyřčlenná rodina, rozhodně není tento čas zanedbatelným.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *