Vylepšete si své jablíčko díky šikovným tipům na příslušenství

Airpods Earbuds Music Sound Audio  - arrayheart / Pixabay
arrayheart / Pixabay

Elektronické pomocníky si pořizujeme proto, abychom si jejich prostřednictvím maximálně zjednodušili život. Není tedy divu, že nákupem jednoho Apple přístroje vůbec nic nekončí. Naopak. Pro dokonalou spokojenost si musíme vybrat ještě ty správně doplňky, které se budou hodit k našemu životnímu tempu i pracovním návykům.

Proč si odpírat to nejlepší, co je na našem trhu k dostání? Podívejte se na praktické nápady na pomocníky pro váš iPhone, íPad, MacBook apod.

Chcete držet krok s módními trendy? Od toho jsou tu Apple Watch

Mezi nejoblíbenější doplňky, jimž majitelé nakousnutých jablíček holdují nejčastěji, rozhodně patří tvrzená skla, bezpečnostní kryty a fólie, určené pro ochranu displeje před poškrábáním. Ovšem mluvíme-li o zjednodušení života, pak pro vás budou perfektní právě Apple Watch.

Tyhle chytré hodinky v sobě ukrývají více funkcí, než si nejspíš myslíte. Bývají považovány za samostatný produkt, ovšem pokud je spojíte právě se svým telefonem, získáte podle mnohých uživatelských recenzí to nejlepší příslušenství, jaké je na trhu k dostání. A to se rozhodně počítá. Nechte je zaznamenat váš zdravotní stav, nastavte si přijímání hovorů a upozorňování na příchozí zprávy, nebo si do nich nainstalujte chytré aplikace, které vám pomohou se zvládání každodenního stresu. Je to mnohem jednodušší, než si nejspíš myslíte.

Proč jsou Apple AirPods tak oblíbené?

A když už je řeč o Apple příslušenství, pak není možné zapomenout ani na oblíbená sluchátka alias Apple AirPods. Mají báječný zvuk a snadno se ovládají. Navíc disponují uživatelsky přívětivým designem, který sedne do každého ucha – a samozřejmě jsou k dispozici v bezdrátové variantě. Takže i když jedny vždy najdete přibaleny u svého iPhonu, vždycky se hodí mít nějaký ten pár navíc. A kde je pořídit? Výhodně lze jablíčkářské příslušenství nakoupit na stránkách Appleking.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *